Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat fest 2011

Kdy 16.července 2011 logo_11
Cena diváků FANFAN
Cena poroty Epy de Mye
Výtěžek 54 000 Kč, MŠ Bachmačská – nákup nástrojů pro hudební kroužek
Soutěžní kapely FANFAN, Žádnej stres, Epy de Mye, The Clients, Mauritius, Mr. Hanky,
Koudelníkův syn, Studená Sprcha, 
VIP kapely Vypsaná fixa, Škwor, Medvěd 009, Sek si bombónky, Roxor

 

Při čtvrtém dostaveníčku amatérských hudebních skupin na TPCA Beat festivalu se sešlo přes 4000 nadšenců. Zlomen tak byl nejen návštěvnický rekord, ale i rekord vybrané částky ze symbolického vstupného. Třicetikoruna ke třicetikoruně až z toho nakonec bylo přes 54 000 Kč, kterými jsme udělali radost v mateřské škole Bachmačská, kde za ně pořídili nástroje pro hudební kroužek. V soutěžních bojích se utkalo celkem 8 kapel. Kulatých 50 000 Kč si za cenu publika odvezlo na pořízení profi nahrávky uskupení FanFan, porotu nadchla kapela Epy de Mye. Z hudebních star hrábli do strun „Škwoři“, Medvěd 009 a Vypsaná fixa. Po roce se „bíťákovým“ fandům ukázali i vítězové předešlého ročníku – Sek jsi bombónky a Roxor.

Fotogalerie

Novinky

Připravujeme pro vás 11. ročník TPCA Beat festivalu

V sobotu 28. července se opět rozezní Kmochovým ostrovem hudba. Přípravy dalšího ročníku TPCA Beat festivalu jsou v plném proudu. Již brzy se dozvíte, na koho a na co se můžete letos těšit. Sledujte nás zde nebo na Facebooku, ať vám nic neunikne! :-)


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA