Najdeš nás na Facebooku

Novinky

10. ročník je za námi! Jaký byl?

Letos poprvé byl součástí TPCA Beat festivalu také charitativní štafetový běh Ekiden, kterého se zúčastnilo 28 týmů nejen z TPCA, ale i z řad veřejnosti. Letní akce tedy začala již ráno na atletickém stadionu Mirka Tučka. Výtěžek z dobrovolného startovného je věnován na nákup ohřívače parafínu a rašeliny do kolínského Domova pro seniory. V jedenáct hodin se pak návštěvníci přesunuli na Kmochův ostrov, kde je rozeskákala první hvězdná sestava TPCA Beat festivalu – skupina Sto zvířat. Poté se rozeběhlo klání mezi osmi regionálními kapelami, z něhož si vítězný vavřín odnesla kolínská kapela Prasákův gauč, která tím zároveň získala odměnu 50 000 Kč na natočení vlastního alba. Festival pak završili loňští vítězové Brisk Fart, hvězdní UDG a punková legenda Visací zámek. Letní akce TPCA, kterou nezastavila ani krátká průtrž mračen a bouřka, tradičně nebyla jen o hudbě a zábavě. Výtěžek z charitativní části festivalu míří do obecně prospěšné společnosti Prostor plus na nákup hudebních nástrojů a montessori pomůcek pro Školku v lese a Školku v zahradě.

Novinky

Na koho se můžete letos těšit?

Na TPCA Beat festivalu Vám tento rok zahrají například No Name, Pekař, Žlutý pes nebo Abraxas. Nebude samozřejmě chybět ani soutěž regionálních kapel. Již brzy Vám je představíme! A tešit se můžete i na vystoupení vítěze loňského ročníku této soutěže - kolínskou kapelu Prasákův Gauč...


Připravujeme pro vás 11. ročník TPCA Beat festivalu

V sobotu 28. července se opět rozezní Kmochovým ostrovem hudba. Přípravy dalšího ročníku TPCA Beat festivalu jsou v plném proudu. Již brzy se dozvíte, na koho a na co se můžete letos těšit. Sledujte nás zde nebo na Facebooku, ať vám nic neunikne! :-)


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA