Najdeš nás na Facebooku

Info

logo 2017

Vstupenky

Vstupné neměníme. Stále platí, že budete muset sáhnout hluboko do kapsy, abyste tam našli pár drobných, za které si na TPCA Beat festivalu užijete perfektní den s perfektním programem. Výtěžek ze symbolického vstupného 30 Kč opět pomůže rozvoji mladých talentů.

Pro zaměstnance TPCA a jejich doprovod zůstává vstup na ID kartu zdarma ;-)

Do areálu není povolen vstup se zvířaty. 

 

 

triko

 

Bíťáková trička

Na TPCA Beat festivalu pořídíte i tradiční festivalová trička. Výtěžek z jejich prodeje opět putuje na dobrou věc.

 

 

  

 

mapaKudy k nám a parkování

Cestu na TPCA Beat festival už jistě dobře znáte. Ale pokud byste přece jen byli mezi festivalovavými fanoušky naprostými nováčky (a to by nás velice potěšilo:)), máme pro Vás pár dopravních informací.
Jste - li z Kolína a okolí, je nejlepší vyrazit na festival po svých nebo hromadnou dopravou. V těsné blízkosti festivalového pódia se nachází vlaková zastávka (Kolín - zastávka). Hlavní vlakové a autobusové nádraží je o něco dále, ale chůzí festivalového fandy zvládnete cestu na Kmochův ostrov do 20 minut.
Pokud vyrazíte na čtyřech kolech, doporučujeme zaparkovat v ulicích přilehlých k ostrovu ze zálabské strany - Brankovická, Křičkova, Okružní, U Borků, Sadová a dále směrem k Veltrubům. Parkování u Zimního stadionu je rezervováno pro účinkující TPCA Beat festivalu.   

Novinky

Připravujeme pro vás 11. ročník TPCA Beat festivalu

V sobotu 28. července se opět rozezní Kmochovým ostrovem hudba. Přípravy dalšího ročníku TPCA Beat festivalu jsou v plném proudu. Již brzy se dozvíte, na koho a na co se můžete letos těšit. Sledujte nás zde nebo na Facebooku, ať vám nic neunikne! :-)


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA