Najdeš nás na Facebooku

Info

logo BW

Vstupenky 2018

Vstupné neměníme. Stále platí, že budete muset sáhnout hluboko do kapsy, abyste tam našli pár drobných, za které si na TPCA Beat festivalu užijete perfektní den s perfektním programem. Výtěžek ze symbolického vstupného 30 Kč opět pomůže dobré věci.

Pro zaměstnance TPCA zůstává vstup na ID kartu zdarma ;-)


Upozornění pro návštěvníky

Do areálu není povolen vstup se zvířaty. Platí zákaz vnášení nebezpečných předmětů jako jsou zbraně, pyrotechnika apod. a vlastního alkoholu. Během festivalu je návštěvníkům k dispozici široká nabídka občerstvení.

Návštěvníci TPCA Beat festivalu vstupem do prostor, kde festival probíhá, berou na vědomí, že na festivalu je pro účely tiskového a obdobného zpravodajství a propagace festivalu pořizována fotodokumentace, na které může být zachycena podobizna jednotlivých návštěvníků. 

 

Kudy k nám a parkování

Cestu na TPCA Beat festival už jistě dobře znáte. Ale pokud byste přece jen byli mezi festivalovými fanoušky naprostými nováčky (a to by nás velice potěšilo:)), máme pro Vás pár dopravních informací.


Jste-li z Kolína a okolí, je nejlepší vyrazit na festival po svých nebo hromadnou dopravou. V těsné blízkosti festivalového pódia se nachází vlaková zastávka (Kolín - zastávka). Hlavní vlakové a autobusové nádraží je o něco dále, ale chůzí festivalového fandy zvládnete cestu na Kmochův ostrov do 20 minut.


Pokud vyrazíte na čtyřech kolech, doporučujeme zaparkovat v ulicích přilehlých k ostrovu ze zálabské strany - Brankovická, Křičkova, Okružní, U Borků, Sadová a dále směrem k Veltrubům.   

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA