Najdeš nás na Facebooku

Novinky

Letos nově i běžecký štafetový závod Ekiden

Běžecký závod Ekiden je tradiční japonský štafetový závod na 2,5 km pro pětičlenné týmy. Každý běžec zdolává vzdálenost 2,5 km, mezi sebou si závodníci předávají látkovou šerpu, soutěží se v kategoriích mužských týmů (4 muži + 1 žena) a smíšených týmů (2 a více žen v pětičlenném týmu). Start a cíl na atletickém stadionu, trasa povede lesoparkem Borky. Připraven bude i mini-závod pro děti.

Dopolední závod je určen pro běžce i pro „neběžce“ – stačí chuť zúčastnit se a pomoci dobré věci! Startovné je dobrovolné a výtěžek ze závodu poputuje do kolínského Domova pro seniory.

Běžíme za pohyb bez bolesti! Mrkněte na www.ekiden.cz a poběžte s námi pro dobrou věc!

Novinky

10. ročník je za námi! Jaký byl?

Desátý ročník hudebního TPCA Beat festivalu je minulostí a opět stál za to. Na kolínský Kmochův ostrov dorazilo přes 5 000 diváků, kteří si zatančili a zazpívali s hvězdami festivalu v čele s Visacím zámkem. Soutěž amatérských kapel z regionu vyhrála kolínská partička Prasákův Gauč.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2017 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA