Najdeš nás na Facebooku

Novinky

10. ročník je za námi! Jaký byl?

Letos poprvé byl součástí TPCA Beat festivalu také charitativní štafetový běh Ekiden, kterého se zúčastnilo 28 týmů nejen z TPCA, ale i z řad veřejnosti. Letní akce tedy začala již ráno na atletickém stadionu Mirka Tučka. Výtěžek z dobrovolného startovného je věnován na nákup ohřívače parafínu a rašeliny do kolínského Domova pro seniory. V jedenáct hodin se pak návštěvníci přesunuli na Kmochův ostrov, kde je rozeskákala první hvězdná sestava TPCA Beat festivalu – skupina Sto zvířat. Poté se rozeběhlo klání mezi osmi regionálními kapelami, z něhož si vítězný vavřín odnesla kolínská kapela Prasákův gauč, která tím zároveň získala odměnu 50 000 Kč na natočení vlastního alba. Festival pak završili loňští vítězové Brisk Fart, hvězdní UDG a punková legenda Visací zámek. Letní akce TPCA, kterou nezastavila ani krátká průtrž mračen a bouřka, tradičně nebyla jen o hudbě a zábavě. Výtěžek z charitativní části festivalu míří do obecně prospěšné společnosti Prostor plus na nákup hudebních nástrojů a montessori pomůcek pro Školku v lese a Školku v zahradě.

Novinky

10. ročník je za námi! Jaký byl?

Desátý ročník hudebního TPCA Beat festivalu je minulostí a opět stál za to. Na kolínský Kmochův ostrov dorazilo přes 5 000 diváků, kteří si zatančili a zazpívali s hvězdami festivalu v čele s Visacím zámkem. Soutěž amatérských kapel z regionu vyhrála kolínská partička Prasákův Gauč.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2017 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA