Najdeš nás na Facebooku

Kapely 2017

UDG

Složení
  • Petr VRZY Vrzák – zpěv
  • Pavel VRZI Vrzák – basa
  • Adam KLENOT Kupera – zpěv, saxofon
  • Bohumil BOBO Němeček – kytara
  • Tomáš JUGI Staněk – bicí, texty
  • Tomáš VOLT Vohradský - kytara

                                                                

Žánr:

pop - rock

 
Web:  http://www.udg.cz  

 

Ačkoli jsou „údégéčka“ z našich VIP hostů letošního Bíťáku nejmladší kapelou i tahle banda se může pyšnit relativně velmi dlouhou a hlavně plodnou historií. UDG vznikli už v roce 1998 a kdybyste to ještě nevěděli, jejich název je zkratkou pro Useless Demi Gods. Partička mladých sympaťáků vešla do povědomí většiny fandů pop – rocku v roce 2004, kdy vydali své první album Ztraceni v inspiracích, ze kterého také pochází známé kousky jako Hvězdář, Smutné a lehké, Nar-tech… Kluci nejsou leniví, a tak na jejich kontě od té doby přibyla další čtyři alba, to poslední – Emotikon vydali minulý rok. Z této desky Vám jistě neunikl hit  Atomy.
A než si je přijdete poslechnout naživo na TPCA Beatfestival, můžete se zaposlouchat do písně Éterická. Mimochodem tento videoklip vyhrál v prestižní hitparádě T – music chart. 

 

 

 

Interpreti

Visací zámek

Máme pro Vás hádanku: Pět studentů “stavárny“ rozneslo v roce  1982 po celé Praze fámu, že nejlepší punkovou skupinou našeho hlavního města je kapela …tu máte uhodnout.


Sto zvířat

Nikdy nic nebylo, Ty vole, na základní škole…, Nejkratší cesta, Alice se dala na pití, Hraju na klavír, Ministerstvo mýho nitra, Dáma s čápem, Novgorod…stokrát hurá, protože v červenci se na Kmocháč chystá Sto zvířat.


UDG

Ačkoli jsou „údégéčka“ z našich VIP hostů letošního Bíťáku nejmladší kapelou i tahle banda se může pyšnit relativně velmi dlouhou a hlavně plodnou historií.


Brisk Fart

Pamatujete na kapelu Brisk Fart, která minulý rok ovládla TPCA Beat festival…na tu partičku pěti sympaťáku, která rozskákala publikum, až se Kmocháč na Labi houpal…no, tak ty Vám letos na Bíťáku zahrají také!


ARTMOSPHERE - soutěžní kapela

Čtyři sympaťáci z Lysé nad Labem se dali dohromady v roce 2011. Martin, Michal, Milan a Vítek tvoří vlastní hudbu ve stylu pop- rocku s artovými prvky. 


BACH O.R. - soutěžní kapela

Představení této kapely začínáme jejím rozpadem v roce 1998, teď už ale víme, že šlo jen o přestávku. Partička kolem klávesisty Pavla Makala se po devatenácti letech dala opět dohromady a to v původním složení.


BLIKAJÍCÍ MIMINKO - soutěžní kapela

Už opravdu dlouhou historii za sebou má kapela Blikající miminko - vznikla v roce 1996 a první koncert odehrála ve Štítarské hospodě o deset let později.


KOZIČKY - soutěžní kapela

Přes dvacet let retropunkového řádění za sebou má kolínská banda Kozičky. V předminulém roce spatřilo světlo světa jejich první CD. Na pódiu tahle banda baví nejen svými hudebními čísly, ale i výřečností a originálními pyžamovými outfity.


MELISSA - soutěžní kapela

Kutnohorská pětice má v repertoáru pestrou škálu hudebních žánrů. Jak píší na svém facebooku – kapela ve své tvorbě spojuje rockmetalové prvky s folkovými nebo keltskou i středověkou hudbou s bigbeatovým či akustickým programem.


PRASÁKŮV GAUČ - soutěžní kapela

Debutovou desku tohle  kvarteto natočilo v garáži. Na své facebookové stránce o sobě píší jako o „uskupení samozvaných hudebníků, hrdých nájemců garáže/zkušebny v Kolíně.“


RISSLA - soutěžní kapela

Mezi letošními soutěžními kapelami je RISSLA  ta nejmladší. Vznikla teprve  loni, ale jádro tvoří ostřílení muzikanti. Jak o sobě píší: „Hrajeme hlavně pro radost z muziky – jako spousta muzikantů...


SAPHET - soutěžní kapela

Prapočátky kapely se datují až do roku 1993, kdy především kolem Prahy těšila metalové fandy pod názvem LORD SUBETT, později jako LORD SAFET až se nakonec ustálil dnešní název SAPHET.


TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2017 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA