Najdeš nás na Facebooku

Kapely 2017

Sto zvířat

Složení
  • Jana Jelínková - zpěv
  • Jan Kalina - perkuse, zpěv
  • Jan Šobr - kytara
  • Willem Versteeg - baskytara
  • Petr Hostinský - klávesy, zpěv
  • Jiří Hanzlík - baryton saxofon
  • Martin Líska - trombon
  • Pavel Herzog - trubka
  • Mikoláš Nop - bicí

                                                                

Žánr:

ska

 
Web:  http://www.stozvirat.cz/  

 

Nikdy nic nebylo, Ty vole, na základní škole…, Nejkratší cesta, Alice se dala na pití, Hraju na klavír, Ministerstvo mýho nitra, Dáma s čápem, Novgorod…stokrát hurá, protože v červenci se na Kmocháč chystá Sto zvířat.
Nedávnou historii kapely zcela jistě dobře znáte, tak si pojďme připomenout, kde má tahle fajn banda své kořeny. Původně šestičlenná skupina vznikla v roce 1990 ze studentského rock'n'roll bandu Matěj Čech a poprvé se koncertnímu publiku představila na podzim téhož roku nikde jinde než v Malostranské besedě. Chytlavé melodie, originální texty a osobnost hudebníků brzy roztočily koncertní kolotoč na plné obrátky a tak v posledních letech nejde tahle skáčková banda pod sto koncertů ročně.
Letos patří do jejich nabitého programu i zastávka v Kolíně, tak dorazte na jejich festivalové kousky! 

 

 

 

Interpreti

Visací zámek

Máme pro Vás hádanku: Pět studentů “stavárny“ rozneslo v roce  1982 po celé Praze fámu, že nejlepší punkovou skupinou našeho hlavního města je kapela …tu máte uhodnout.


Sto zvířat

Nikdy nic nebylo, Ty vole, na základní škole…, Nejkratší cesta, Alice se dala na pití, Hraju na klavír, Ministerstvo mýho nitra, Dáma s čápem, Novgorod…stokrát hurá, protože v červenci se na Kmocháč chystá Sto zvířat.


UDG

Ačkoli jsou „údégéčka“ z našich VIP hostů letošního Bíťáku nejmladší kapelou i tahle banda se může pyšnit relativně velmi dlouhou a hlavně plodnou historií.


Brisk Fart

Pamatujete na kapelu Brisk Fart, která minulý rok ovládla TPCA Beat festival…na tu partičku pěti sympaťáku, která rozskákala publikum, až se Kmocháč na Labi houpal…no, tak ty Vám letos na Bíťáku zahrají také!


ARTMOSPHERE - soutěžní kapela

Čtyři sympaťáci z Lysé nad Labem se dali dohromady v roce 2011. Martin, Michal, Milan a Vítek tvoří vlastní hudbu ve stylu pop- rocku s artovými prvky. 


BACH O.R. - soutěžní kapela

Představení této kapely začínáme jejím rozpadem v roce 1998, teď už ale víme, že šlo jen o přestávku. Partička kolem klávesisty Pavla Makala se po devatenácti letech dala opět dohromady a to v původním složení.


BLIKAJÍCÍ MIMINKO - soutěžní kapela

Už opravdu dlouhou historii za sebou má kapela Blikající miminko - vznikla v roce 1996 a první koncert odehrála ve Štítarské hospodě o deset let později.


KOZIČKY - soutěžní kapela

Přes dvacet let retropunkového řádění za sebou má kolínská banda Kozičky. V předminulém roce spatřilo světlo světa jejich první CD. Na pódiu tahle banda baví nejen svými hudebními čísly, ale i výřečností a originálními pyžamovými outfity.


MELISSA - soutěžní kapela

Kutnohorská pětice má v repertoáru pestrou škálu hudebních žánrů. Jak píší na svém facebooku – kapela ve své tvorbě spojuje rockmetalové prvky s folkovými nebo keltskou i středověkou hudbou s bigbeatovým či akustickým programem.


PRASÁKŮV GAUČ - soutěžní kapela

Debutovou desku tohle  kvarteto natočilo v garáži. Na své facebookové stránce o sobě píší jako o „uskupení samozvaných hudebníků, hrdých nájemců garáže/zkušebny v Kolíně.“


RISSLA - soutěžní kapela

Mezi letošními soutěžními kapelami je RISSLA  ta nejmladší. Vznikla teprve  loni, ale jádro tvoří ostřílení muzikanti. Jak o sobě píší: „Hrajeme hlavně pro radost z muziky – jako spousta muzikantů...


SAPHET - soutěžní kapela

Prapočátky kapely se datují až do roku 1993, kdy především kolem Prahy těšila metalové fandy pod názvem LORD SUBETT, později jako LORD SAFET až se nakonec ustálil dnešní název SAPHET.


TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2017 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA