Najdeš nás na Facebooku

Info

logo 2017

Vstupenky 2017

Vstupné neměníme, i letos platí, že budete muset sáhnout hluboko do kapsy, abyste tam našli pár drobných, za které si na TPCA Beat festivalu užijete perfektní den s perfektním programem. Výtěžek ze symbolického vstupného 30 Kč opět pomůže rozvoji mladých talentů.

Pro zaměstnance TPCA a jejich doprovod zůstává vstup na ID kartu zdarma;-)

Do areálu není povolen vstup se zvířaty. 

 

 

triko

 

Bíťáková trička

Na TPCA Beat festivalu pořídíte i tradiční festivalová trička. Výtěžek z jejich prodeje opět putuje na dobrou věc.

Cena triček 2017: 100 Kč

Cena triček z minulých ročníků: 50 Kč

 

 

  

Festivalové kelímkykelímek2015

Kromě trička si můžete pořídit i praktický festivalový kelímek. Jeho objem je sympatických 0,5 l, takže tekuté osvěžení můžete mít po celou dobu festivalu hezky pěkně ve vlastním a ještě Vám zbyde fajn památka na TPCA Beat festival.

Cena: 30 Kč

 

 

 

mapaKudy k nám a parkování

Cestu na TPCA Beat festival už jistě dobře znáte. Ale pokud byste přece jen byli mezi festivalovavými fanoušky naprostými nováčky (a to by nás velice potěšilo:)), máme pro Vás pár dopravních informací.
Jste - li z Kolína a okolí, je nejlepší vyrazit na festival po svých nebo hromadnou dopravou. V těsné blízkosti festivalového pódia se nachází vlaková zastávka (Kolín - zastávka). Hlavní vlakové a autobusové nádraží je o něco dále, ale chůzí festivalového fandy zvládnete cestu na Kmochův ostrov do 20 minut.
Pokud vyrazíte na čtyřech kolech, doporučujeme zaparkovat v ulicích přilehlých k ostrovu ze zálabské strany - Brankovická, Křičkova, Okružní, U Borků, Sadová a dále směrem k Veltrubům. Parkování u Zimního stadionu je rezervováno pro účinkující TPCA Beat festivalu.   

Novinky

10. ročník je za námi! Jaký byl?

Desátý ročník hudebního TPCA Beat festivalu je minulostí a opět stál za to. Na kolínský Kmochův ostrov dorazilo přes 5 000 diváků, kteří si zatančili a zazpívali s hvězdami festivalu v čele s Visacím zámkem. Soutěž amatérských kapel z regionu vyhrála kolínská partička Prasákův Gauč.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2017 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA