Najdeš nás na Facebooku

Doprovodný program

Ekiden

Charitativní štafetový běh Ekiden

Tradiční japonský štafetový závod na 2,5 km pro pětičlenné týmy. Každý běžec zdolává vzdálenost 2,5 km, mezi sebou si závodníci předávají látkovou šerpu. Start a cíl na atletickém stadionu, trasa povede lesoparkem Borky. Navíc běžíme pro dobrou věc.

Live Jukebox

Live Jukebox

Live Jukebox = loni jste je nechtěli pustit domů a kapela přidávala 2 hodiny hraní. Letos je máte zpět - stejný přívěs, stejné složení - pět naprosto pohodových týpků, co umí rozproudit zábavu:)

Baby punkové kadeřnictví

Baby punkové kadeřnictví

Další díl do skládačky doprovodného programu pro letošní rok…tentokrát něco pro malé bíťáky. "Rozhodíme kadeřnický náčiní po trávě, usadíme prťavice a prťavce do kadeřnických křesel a budeme dělat vylomeniny s jejich hárama… Když už na fesťák, tak s pořádně ulítlým účesem na kebuli… !" Superháro pořídíte za 20 Kč.

Airbrush

Airbrush

Pořiďte si letní ozdobu ve stánku s Airbrush. Umělci Vám tady vytvoří takové tetování nanečisto. Kérku vyberete z předpřipravených šablon. Originální ozdobu Vaší kůže pořídíte za 30 Kč.

Placky

Placky

Povinnou výbavou doprovodného programu každého správného festivalu je stánek s výrobou placek. Design originálního kousku bude částečně Bíťákový a částečně bude záležet na Vaší kreativitě. Placku na TPCA Beat Festivalu pořídíte za 10 Kč. 

Fotostěna

Fotostěna

Každý si z TPCA Beat festivalu může odnést stylovou tematickou památku. Připravili jsem pro Vás fotostěnu s motivy Bíťáku. Udělejte si fotku, pošlete ji kámošům a napište jim, ať za Vámi dorazí na ostrov.

Balónky a TPCA oplatky

Balónky a TPCA oplatky

Netřeba více představovat…malým i těm větším fandům jistě udělají radost balónky. Samozřejmě, že ty Bíťákové budou v barvách festivalu. Takže se těšte na svítivě zelené héliové potěšení:)
Jako dezert Vám doporučujeme ochutnat jednu z našich TPCA oplatek – na výběr máte čokoládovou, oříškovou, skořicovou, kokosovou a perníkovou příchuť. Za oplatku nám na oplátku můžete dát dobrovolně 5 Kč a my je věnujeme na rozvoj hudebních talentů v Kolíně.

Čajovna a kavárna

Čajovna a kavárna

Pokud Vás vyčerpají Vaše výkony pod pódiem a budete mít chuť si posedět nebo se dokonce natáhnout do měkkých polštářů, vydejte se do festivalové čajovny a kavárny. Naservírují Vám tady kávičky, čajíčky, vodní dýmku a pohodovou atmosféru.

Malování na obličej

Malování na obličej

Ani na našem TPCA Beat festivalu nebude chybět dětmi velmi oblíbený face painting neboli malování na obličej. Šikovné ručičky umělkyň vykreslí na tvářích nejmenších bíťáků a bíťaček nejrůznější pohádkové motivy.

FUN zóna

FUN zóna

Stálici mezi atrakcemi na nejrůznějších dětských akcích jsou nafukovadla. Těšit se můžete na horolezeckou stěnu, rodeo láhev a oblíbený skákací hrad, který jistě ocení nejmenší neposedové, kteří si ještě netroufají na bungee trampolínu nebo ti, kteří se před akrobatickými kousky na trampošce potřebují nejdříve rozcvičit na něčem menším.

Divadelní představení

Divadelní představení

Ve 13:30 se můžete těšit na pohádku Dlouhá, Široká a Bystrozraká, představení pro malé i velké o třech kamarádkách, které šly do světa a čelily různým nástrahám. Kromě příběhů tří pohádkových bytostí se pohádkou prolíná téma ekologie a děti tak učíme, že papír, petka či sklenička nepatří na jednu hromadu.

Street art

Workshopy

V rámci tradičního eko workshopu si děti mohou zkusit vyrobit předměty z elektroodpadu. Pro všechny věkové kategorie pak bude připraven i workshop bubnování. Letošní novinkou v rámci workshopů bude Graffiti Art – na našem festivalu můžete sprejovat bez obav. Instruktoři vás zasvětí do kouzel tohoto street artu.

Opilé brýle

Opilé brýle

S “opilými brýlemi” si vyzkoušíte, jak vnímáte realitu po pár skleničkách alkoholu ještě dřív, než do našich barů skutečně zavítáte.

Kosmetický koutek

Kosmetický koutek

Dámy mohou navštívit kosmetický koutek, kde vás naše kosmetické poradkyně zdarma nalíčí a poradí vám, jaká kosmetika je vhodná přesně pro váš typ pleti.

Lepší střelnice

Lepší střelnice

Lepší střelnice

Z festivalu si budete moci odnést i radost z pouti! V ručně vyrobené střelnici Prostoru plus si můžete za drobnou úplatu vystřelit krásnou pouťovou růži nebo si na kole štěstí vytočit štěstíčko. Podpoříte tak dobrou věc a pomůžete těm, kteří pomoc potřebují. Na své si přijdou malí i velcí! Růže do střelnice vyrábějí kromě zaměstnanců a klientů Prostoru plus i senioři z Domova seniorů, pro které je určen výtěžek ze štafetového běhu Ekiden. Prostor plus vytvořil také svůj běžecký tým a s radostí poběží za pohyb bez bolesti.

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2017 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA